Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koordinátor zaměstnávání vězňů

6. 9. 2015

Od 1. 6. 2015 byla v rámci ekonomického odboru generálního ředitelství VS ČR (GŘ VS) vytvořena nová pozice "koordinátora zaměstnávání" - viz druhé schéma na www.des-a-hruza-ve-vs-cr.estranky.cz/fotoalbum/reorganizace-oe-gr/

Překvapivé je, že k prvnímu školnímu dni dostali všichni ředitelé věznic dva úkoly:

1. úkol - zaslat na GŘ VS kontakt na zaměstnance věznic, které má koordinátor z GŘ VS vlastně koordinovat,

2. úkol - zaslat na GŘ VS informaci, čím se vlastně zabývají zaměstnanci, kteří mají na věznicích na starost zaměstnávání vězňů.

Z textu dopisu www.des-a-hruza-ve-vs-cr.estranky.cz/fotoalbum/koordinator-zamestnavani/ se tak může jevit, že vedení GŘ VS je v otázce zaměstnanávání vězňů zcela bezradné a při jejím řešení chybí jakákoliv koncepčnost.

Zarážející je, že pozice koordinátora zaměstnávání byla vytvořena již k 1. 6. 2015, ale NEIZ v dopise píše, že vznikla až od 1. 9. 2015. Že by si nový ekonomický náměstek pletl čísla?

 

Náhledy fotografií ze složky Koordinátor zaměstnávání

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zpackaná reorganizace

(Honza, 8. 9. 2015 0:16)

Je vidět, že se v tom po zpackané reorganizaci fakt pěkně plácají. Všechno se ale nakonec, bohužel, odrazí na kvalitě odvedené práce. Rozhodně by to měl koordinovat někdo, kdo tomu rozumí, nejlépe někdo z věznice, kdo má se zaměstnáváním zkušenosti. Jenomže, kdo by šel pracovat na generální ředitelství, když všechno schopný vyházeli a teď je to tam Neználek vedle Neználka a reorganizace střídá reorganizaci...

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 22583
Měsíc: 249
Den: 6